Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:952-07
- Articol:654
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi RLM53175S
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte de viteză | 1 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Model motor | Subaru |
| Capacitatea cilindrica | 175 cm3 |
| Puterea motorului | 3.75 c.p. |
| Lățimea tăierii | 53 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Trepte reglare | 7 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Colector de iarbă | este |
| Volum colectare iarbă | 70 l |
| Mulcire | este |
| Greutate | 34 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




