Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30157
- Articol:A1193265
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:98 cm3
- Colector de iarbă:da
- Înălțimea maximală de tăiere:65 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:40 cm
- Producător:Graphite
- Puterea motorului:1.8 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:5
- Volum colectare iarbă:45 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 98 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Înălțimea maximală de tăiere | 65 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 40 cm |
| Producător | Graphite |
| Puterea motorului | 1.8 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 5 |
| Volum colectare iarbă | 45 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





