Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31490
- Articol:A479760
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Forța de împărțire:10 t
- Garanție:12 luni
- Greutatea:140 kg
- Max. diametrul bustenilor:40 cm
- Max. lungimea bustenilor:105 cm
- Poziția de lucru:vertical
- Producător:Villager
- Putere:4100 w
- Roți:da
- Tipul:hidraulic
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Forța de împărțire | 10 t |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 140 kg |
| Max. diametrul bustenilor | 40 cm |
| Max. lungimea bustenilor | 105 cm |
| Poziția de lucru | vertical |
| Producător | Villager |
| Putere | 4100 w |
| Roți | da |
| Tipul | hidraulic |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







