Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31484
- Articol:A849153
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Forța de împărțire:5 t
- Garanție:12 luni
- Max. diametrul bustenilor:25 cm
- Max. lungimea bustenilor:52 cm
- Poziția de lucru:orizontală
- Producător:Villager
- Putere:2200 w
- Roți:da
- Tensiunea rețelei:230 V
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Forța de împărțire | 5 t |
| Garanție | 12 luni |
| Max. diametrul bustenilor | 25 cm |
| Max. lungimea bustenilor | 52 cm |
| Poziția de lucru | orizontală |
| Producător | Villager |
| Putere | 2200 w |
| Roți | da |
| Tensiunea rețelei | 230 V |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
