Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30345
- Articol:A1684830
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Distanța dintre cuțite:20 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.5 kg
- Grosime de tăiere:16 mm
- Lungimea lamei:550 mm
- Nivel de zgomot:103 dB
- Numărul de mișcări la mers în gol:1700
- Producător:DeToolz
- Puterea motorului:550 W
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Distanța dintre cuțite | 20 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.5 kg |
| Grosime de tăiere | 16 mm |
| Lungimea lamei | 550 mm |
| Nivel de zgomot | 103 dB |
| Numărul de mișcări la mers în gol | 1700 |
| Producător | DeToolz |
| Puterea motorului | 550 W |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



