Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30825
- Articol:A1066668
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:510 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:260 ml
- Greutatea:5.8 kg
- Lungimea lamei:380 mm
- Nivelul de zgomot:114 dB
- Numărul de legaturi:64
- Pas de lanț:0,325 "
- Producător:Stiga
- Putere:2.54 L.sec
- Viteza de rotație a lanțului:23.1 m/sec
- Volumul cilindrului:42.4 cm3
- Сanelură de lanț:1.3 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 510 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Greutatea | 5.8 kg |
| Lungimea lamei | 380 mm |
| Nivelul de zgomot | 114 dB |
| Numărul de legaturi | 64 |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Producător | Stiga |
| Putere | 2.54 L.sec |
| Viteza de rotație a lanțului | 23.1 m/sec |
| Volumul cilindrului | 42.4 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.3 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






