Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31653
- Articol:A468114
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:550 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:260 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:5 kg
- Lungimea lamei:400 mm
- Numărul de legaturi:33
- Pas de lanț:0,325 "
- Pornire ușoară:da
- Producător:Villager
- Putere:2.5 L.sec
- Volumul cilindrului:41.4 cm3
- Сanelură de lanț:1.3 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 5 kg |
| Lungimea lamei | 400 mm |
| Numărul de legaturi | 33 |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Pornire ușoară | da |
| Producător | Villager |
| Putere | 2.5 L.sec |
| Volumul cilindrului | 41.4 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.3 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




