Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30908
- Articol:A1066119
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:470 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:260 ml
- Greutatea:6.6 kg
- Lungimea lamei:500 mm
- Nivelul de zgomot:114 dB
- Numărul de legaturi:78
- Pas de lanț:0.325 "
- Producător:Stiga
- Putere:3.1 L.sec
- Viteza de rotație a lanțului:23.1 m/sec
- Volumul cilindrului:52 cm3
- Сanelură de lanț:1.5 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 470 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Greutatea | 6.6 kg |
| Lungimea lamei | 500 mm |
| Nivelul de zgomot | 114 dB |
| Numărul de legaturi | 78 |
| Pas de lanț | 0.325 " |
| Producător | Stiga |
| Putere | 3.1 L.sec |
| Viteza de rotație a lanțului | 23.1 m/sec |
| Volumul cilindrului | 52 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







