Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30904
- Articol:A1066131
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:510 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:260 ml
- Greutatea:5.5 kg
- Lungimea lamei:350 mm
- Nivelul de zgomot:115 dB
- Pas de lanț:3/8 "
- Producător:Stiga
- Putere:2.14 L.sec
- Viteza de rotație a lanțului:22.8 m/sec
- Volumul cilindrului:38.5 cm3
- Сanelură de lanț:1.3 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 510 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Greutatea | 5.5 kg |
| Lungimea lamei | 350 mm |
| Nivelul de zgomot | 115 dB |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Producător | Stiga |
| Putere | 2.14 L.sec |
| Viteza de rotație a lanțului | 22.8 m/sec |
| Volumul cilindrului | 38.5 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.3 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



