Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30712
- Articol:A1195266
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:470 ml
- Greutatea:6.4 kg
- Lungimea lamei:450 mm
- Nivelul de zgomot:114 dB
- Pas de lanț:0,325 "
- Producător:OMAC
- Putere:4.1 L.sec
- Volumul cilindrului:52 cm3
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 470 ml |
| Greutatea | 6.4 kg |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Nivelul de zgomot | 114 dB |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Producător | OMAC |
| Putere | 4.1 L.sec |
| Volumul cilindrului | 52 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

