Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30713
- Articol:A1195251
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:390 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:210 ml
- Greutatea:4.6 kg
- Lungimea lamei:350 mm
- Nivelul de zgomot:112 dB
- Pas de lanț:3/8 "
- Producător:OMAC
- Putere:2.2 L.sec
- Volumul cilindrului:37.2 cm3
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 390 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 210 ml |
| Greutatea | 4.6 kg |
| Lungimea lamei | 350 mm |
| Nivelul de zgomot | 112 dB |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Producător | OMAC |
| Putere | 2.2 L.sec |
| Volumul cilindrului | 37.2 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



