Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29879
- Articol:A1382073
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:550 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:260 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:7.4 kg
- Lungimea lamei:500 mm
- Nivelul de zgomot:114 dB
- Numărul de legaturi:76
- Pas de lanț:0.325 "
- Producător:Interskol
- Putere:3.3 L.sec
- Volumul cilindrului:52 cm3
- Сanelură de lanț:1.5 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 7.4 kg |
| Lungimea lamei | 500 mm |
| Nivelul de zgomot | 114 dB |
| Numărul de legaturi | 76 |
| Pas de lanț | 0.325 " |
| Producător | Interskol |
| Putere | 3.3 L.sec |
| Volumul cilindrului | 52 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





