Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23672
- Articol:82735848a
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Buton pentru decuplare accesorii :este
- Culoare :negru
- Greutate :1.1 kg
- Lungime cablu :1.6 m
- Material carcasă :plastic
- Numar viteze :5
- Putere :85 W
- Țara producătoare :SUA
- Teluri :este
- Tip mixer :de mână
- Arată toate specificatiile
2.130 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 401 Lei / lună |
223 Lei / lună |
164 Lei / lună |
134 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Buton pentru decuplare accesorii | este |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.1 kg |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Material carcasă | plastic |
| Numar viteze | 5 |
| Putere | 85 W |
| Țara producătoare | SUA |
| Teluri | este |
| Tip mixer | de mână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

