Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30550
- Articol:A1612662
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Aâncime:60 cm
- Culoare carcasă:maro
- Garanție:24 luni
- Înălțime:73 cm
- Lăţime:53 cm
- Material carcasă:metal
- Material șezut:rattan artificial
- Producător:Jumi
- Tip:fotoliu
- Сuloare șezut:maro
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Aâncime | 60 cm |
| Culoare carcasă | maro |
| Garanție | 24 luni |
| Înălțime | 73 cm |
| Lăţime | 53 cm |
| Material carcasă | metal |
| Material șezut | rattan artificial |
| Producător | Jumi |
| Tip | fotoliu |
| Сuloare șezut | maro |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
