Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31558
- Articol:A1709655
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Componente:canapea , 2 fotolii , masa
- Culoare:gri
- Dimensiuni canapea:117x66x77 cm
- Dimensiuni masa:81x48x40 cm
- Dimensiuni scaun:63x66x77 cm
- Garanție:24 luni
- Material:rattan artificial , metal
- Producător:Villager
- Seria:Malaga
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Componente | canapea , 2 fotolii , masa |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni canapea | 117x66x77 cm |
| Dimensiuni masa | 81x48x40 cm |
| Dimensiuni scaun | 63x66x77 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Material | rattan artificial , metal |
| Producător | Villager |
| Seria | Malaga |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







