Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30544
- Articol:A1686459
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Componente:2 banchete , 2 fotolii , masă , sofa
- Culoare:gri
- Dimensiuni canapea:171x67x73 cm
- Dimensiuni masa:144x74x67 cm
- Dimensiuni scaun:65x68x73 cm
- Garanție:24 luni
- Material:rattan artificial
- Producător:Jumi
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Componente | 2 banchete , 2 fotolii , masă , sofa |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni canapea | 171x67x73 cm |
| Dimensiuni masa | 144x74x67 cm |
| Dimensiuni scaun | 65x68x73 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Material | rattan artificial |
| Producător | Jumi |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

