Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29937
- Articol:A1188348
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii incluse:Arzător de ardere 3 m
- Curent de sudare:26-160 A
- Diametrul maxim electrod:5 mm
- Diametrul maxim firului:1 mm
- Diametrul minim firului:0.8 mm
- Dimensiuni:440x205x270 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:8.9 kg
- Invertor:da
- Maner transport:da
- Producător:Fubag
- Putere:4600 W
- Tensiune la mers in gol:60 B
- Tip aparat:aparat de sudură
- Tip de sudare:semiautomat (MIG/MAG) , cu electrod (MMA)
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii incluse | Arzător de ardere 3 m |
| Curent de sudare | 26-160 A |
| Diametrul maxim electrod | 5 mm |
| Diametrul maxim firului | 1 mm |
| Diametrul minim firului | 0.8 mm |
| Dimensiuni | 440x205x270 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 8.9 kg |
| Invertor | da |
| Maner transport | da |
| Producător | Fubag |
| Putere | 4600 W |
| Tensiune la mers in gol | 60 B |
| Tip aparat | aparat de sudură |
| Tip de sudare | semiautomat (MIG/MAG) , cu electrod (MMA) |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





