Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30355
- Articol:A1719258
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate găleată:4 l
- Diametrul duzei:18 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.7 kg
- Materialul găleții:inox
- Numărul de duze:4 buc.
- Presiune de lucru:9 bar
- Producător:DeToolz
- Productivitate maximă:60 m3/oră
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate găleată | 4 l |
| Diametrul duzei | 18 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.7 kg |
| Materialul găleții | inox |
| Numărul de duze | 4 buc. |
| Presiune de lucru | 9 bar |
| Producător | DeToolz |
| Productivitate maximă | 60 m3/oră |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






