Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30102
- Articol:A1496001
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutate:5.6 kg
- Înălțime:2.53 cm
- Înălţime de lucru :3.43 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:45 cm
- Material:aluminiu
- Număr trepte:9
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:scări cu un tronson
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutate | 5.6 kg |
| Înălțime | 2.53 cm |
| Înălţime de lucru | 3.43 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 45 cm |
| Material | aluminiu |
| Număr trepte | 9 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | scări cu un tronson |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





