Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30596
- Articol:A1680876
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoarea corpului:negru/galben
- Curent nominal:16 A
- Grad de protecție:20 IP
- Împământare:da
- Înfășurarea cablului:manual
- Lungimea cablului:20 m
- Numărul de nuclee:3
- Numărul de prize:4 buc
- Producător:Micul Fermier
- Secțiune transversală:3х2.5 mm
- Tip:bobina
- Voltaj:220 V
- Arată toate specificatiile
795 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 149 Lei / lună |
83 Lei / lună |
61 Lei / lună |
50 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Culoarea corpului | negru/galben |
| Curent nominal | 16 A |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Împământare | da |
| Înfășurarea cablului | manual |
| Lungimea cablului | 20 m |
| Numărul de nuclee | 3 |
| Numărul de prize | 4 buc |
| Producător | Micul Fermier |
| Secțiune transversală | 3х2.5 mm |
| Tip | bobina |
| Voltaj | 220 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



