Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31470
- Articol:A1657452
- Disponibilitate:În stock99
- Acționare:manual
- Greutate:3 kg
- Înălțimea de ridicare:3 m
- Instalare:mobilă
- Lungimea frânghie (lanț):3 m
- Macara:2000 kg
- Mecanismul de tracțiune:cablu
- Numărul de frânghii (lanțuri):1
- Producător:Tolsen
- Tip:troliu
- Arată toate specificatiile
431 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
| Specificatii | |
| Acționare | manual |
| Greutate | 3 kg |
| Înălțimea de ridicare | 3 m |
| Instalare | mobilă |
| Lungimea frânghie (lanț) | 3 m |
| Macara | 2000 kg |
| Mecanismul de tracțiune | cablu |
| Numărul de frânghii (lanțuri) | 1 |
| Producător | Tolsen |
| Tip | troliu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





