Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31976
- Articol:A1877241
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acționare:manual
- Greutate:9 kg
- Înălțimea de ridicare:3 m
- Instalare:mobilă
- Lungimea frânghie (lanț):3 m
- Macara:1000 kg
- Mecanismul de tracțiune:lanț
- Numărul de frânghii (lanțuri):1
- Producător:Wokin
- Tip:tal
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acționare | manual |
| Greutate | 9 kg |
| Înălțimea de ridicare | 3 m |
| Instalare | mobilă |
| Lungimea frânghie (lanț) | 3 m |
| Macara | 1000 kg |
| Mecanismul de tracțiune | lanț |
| Numărul de frânghii (lanțuri) | 1 |
| Producător | Wokin |
| Tip | tal |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa