Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31468
- Articol:A1396083
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acționare:manual
- Greutate:2.3 kg
- Instalare:staționar
- Lungimea frânghie (lanț):10 m
- Macara:400 kg
- Mecanismul de tracțiune:cablu
- Producător:Tolsen
- Tip:troliu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acționare | manual |
| Greutate | 2.3 kg |
| Instalare | staționar |
| Lungimea frânghie (lanț) | 10 m |
| Macara | 400 kg |
| Mecanismul de tracțiune | cablu |
| Producător | Tolsen |
| Tip | troliu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






