Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30583
- Articol:A1683699
- Disponibilitate:În stock3
- Acționare:manual
- Greutate:3.3 kg
- Instalare:mobilă
- Lungimea frânghie (lanț):2.4 m
- Macara:4000 kg
- Mecanismul de tracțiune:cablu
- Producător:Micul Fermier
- Tip:troliu
- Arată toate specificatiile
650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 122 Lei / lună |
68 Lei / lună |
50 Lei / lună |
41 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Acționare | manual |
| Greutate | 3.3 kg |
| Instalare | mobilă |
| Lungimea frânghie (lanț) | 2.4 m |
| Macara | 4000 kg |
| Mecanismul de tracțiune | cablu |
| Producător | Micul Fermier |
| Tip | troliu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








