Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30585
- Articol:A1683234
- Disponibilitate:În stock5
- Acționare:manual
- Dimensiuni:34x25x19 cm
- Greutate:17.5 kg
- Înălțimea de ridicare:3 m
- Instalare:mobilă
- Lungimea frânghie (lanț):3 m
- Macara:3000 kg
- Mecanismul de tracțiune:lanț
- Numărul de frânghii (lanțuri):2
- Producător:Micul Fermier
- Tip:troliu
- Arată toate specificatiile
1.745 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 328 Lei / lună |
183 Lei / lună |
134 Lei / lună |
110 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Acționare | manual |
| Dimensiuni | 34x25x19 cm |
| Greutate | 17.5 kg |
| Înălțimea de ridicare | 3 m |
| Instalare | mobilă |
| Lungimea frânghie (lanț) | 3 m |
| Macara | 3000 kg |
| Mecanismul de tracțiune | lanț |
| Numărul de frânghii (lanțuri) | 2 |
| Producător | Micul Fermier |
| Tip | troliu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







