Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32399
- Articol:A1648338
- Disponibilitate:În stock99
- Acoperire dielectrică:da
- Greutatea:250 g
- Lungimea lamei:50 mm
- Lungimea totală:185 mm
- Materialul lamei:oțel
- Materialul mînerului:plastic
- Producător:Tolsen
- Tipul:pentru cabluri
- Arată toate specificatiile
435 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
| Specificatii | |
| Acoperire dielectrică | da |
| Greutatea | 250 g |
| Lungimea lamei | 50 mm |
| Lungimea totală | 185 mm |
| Materialul lamei | oțel |
| Materialul mînerului | plastic |
| Producător | Tolsen |
| Tipul | pentru cabluri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





