Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24883
- Articol:Zf5a3780fb
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cantitatea :2
- Diametrul de lucru :2.4 mm
- Diametrul tijei :3.2 mm
- Lungime totală :46 mm
- Material de frezare :diamant
- Material prelucrat :metal
- Tip freză :cilindric
- Tip :circulară
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Freza Dremel 26157144JA
- Tip circulară
- Cantitatea 2
- Material prelucrat metal , lemn , plastic , cauciuc , țiglă , sticlă
- Material de frezare diamant
- Lungime totală 46 mm
- Diametrul de lucru 2.4 mm
- Diametrul tijei 3.2 mm
- Tip freză cilindric
| Specificatii | |
| Cantitatea | 2 |
| Diametrul de lucru | 2.4 mm |
| Diametrul tijei | 3.2 mm |
| Lungime totală | 46 mm |
| Material de frezare | diamant |
| Material prelucrat | metal |
| Tip freză | cilindric |
| Tip | circulară |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





