Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31725
- Articol:A596922
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:3 m
- Calitatea apei:pură
- Debit maxim:15 m3/h
- Garanție:12 luni
- Producător:Villager
- Putere:800 W
- Putere maximă de aspirare:16.5 m
- Tip pompă:pentru piscina
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 3 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 15 m3/h |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Villager |
| Putere | 800 W |
| Putere maximă de aspirare | 16.5 m |
| Tip pompă | pentru piscina |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






