Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30650
- Articol:A1681239
- Disponibilitate:În stock2
- Adâncime de submersie:8 m
- Altele:Viteza 2850 rpm
- Calitatea apei:pură
- Garanție:12 luni
- Instalare:de suprafaţă
- Materialul carcasei:fontă/plastic
- Producător:Micul Fermier
- Putere:750 W
- Putere maximă de aspirare:19 m
- Tip:electric
- Arată toate specificatiile
2.450 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 461 Lei / lună |
257 Lei / lună |
189 Lei / lună |
155 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Altele | Viteza 2850 rpm |
| Calitatea apei | pură |
| Garanție | 12 luni |
| Instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | fontă/plastic |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 750 W |
| Putere maximă de aspirare | 19 m |
| Tip | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


