Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:31011
- Articol:A1041831
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:23 m
- Debit maxim:5.4 m3/h
- Diametrul conectorului:1 "
- Garanție:12 luni
- Lungimea cablului:0.5 m
- Producător:Tatta
- Putere:650 W
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Tip pompă:centrifug
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 23 m |
| Debit maxim | 5.4 m3/h |
| Diametrul conectorului | 1 " |
| Garanție | 12 luni |
| Lungimea cablului | 0.5 m |
| Producător | Tatta |
| Putere | 650 W |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | centrifug |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






