Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:31010
- Articol:A1041834
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:45 m
- Altele:motor din aluminiu
- Debit maxim:3 m3/h
- Diametrul conectorului:1 "
- Garanție:12 luni
- Lungimea cablului:0.5 m
- Producător:Tatta
- Putere:750 W
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:de suprafaţă
- Tip pompă:cu autoamorsare
- Arată toate specificatiile
1.950 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 367 Lei / lună |
204 Lei / lună |
150 Lei / lună |
123 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 45 m |
| Altele | motor din aluminiu |
| Debit maxim | 3 m3/h |
| Diametrul conectorului | 1 " |
| Garanție | 12 luni |
| Lungimea cablului | 0.5 m |
| Producător | Tatta |
| Putere | 750 W |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | cu autoamorsare |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




