Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:31026
- Articol:A1041882
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:60 m
- Capacitatea de pompare:45 l/h
- Garanție:12 luni
- Lungimea cablului:15 m
- Producător:Tatta
- Putere:750 W
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Tip pompă:de drenaj
- Arată toate specificatiile
2.999 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 564 Lei / lună |
314 Lei / lună |
231 Lei / lună |
189 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 60 m |
| Capacitatea de pompare | 45 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Lungimea cablului | 15 m |
| Producător | Tatta |
| Putere | 750 W |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







