Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30645
- Articol:A1681062
- Disponibilitate:În stock1
- Adâncimea de submersie:15 m
- Calitatea apei:pură
- Capacitatea de pompare:3600 l/h
- Garanție:12 luni
- Producător:Micul Fermier
- Putere:750 W
- Putere maximă de aspirare:41 m
- Temperatura max. a lichidului:40 °C
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
2.950 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 555 Lei / lună |
309 Lei / lună |
227 Lei / lună |
186 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 15 m |
| Calitatea apei | pură |
| Capacitatea de pompare | 3600 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 750 W |
| Putere maximă de aspirare | 41 m |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




