Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13233
- Articol:e3410b0e
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie :20 m
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :4.8 m3/h
- Lungimea cablului :20 m
- Putere maximă de aspirare :94 m
- Putere :1500 W
- Temperatura max. a lichidului :40 °C
- Tip instalare :submersibilă
- Tip pompă :de fântână
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 20 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 4.8 m3/h |
| Lungimea cablului | 20 m |
| Putere maximă de aspirare | 94 m |
| Putere | 1500 W |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de fântână |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa