Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13210
- Articol:c8191e59
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie :9 m
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :4.8 m3/h
- Dimensiuni (ÎxLxA) :172x158x334 mm
- Putere maximă de aspirare :38 m
- Putere :450 W
- Temperatura max. a lichidului :40 °C
- Tip instalare :de suprafaţă
- Tip pompă :cu autoamorsare
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 9 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 4.8 m3/h |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 172x158x334 mm |
| Putere maximă de aspirare | 38 m |
| Putere | 450 W |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | cu autoamorsare |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






