Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13201
- Articol:47aaabb6
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie :9 m
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :7.2 m3/h
- Putere maximă de aspirare :60 m
- Putere :1500 W
- Temperatura max. a lichidului :40 °C
- Tip instalare :de suprafaţă
- Tip pompă :cu autoamorsare
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 9 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 7.2 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 60 m |
| Putere | 1500 W |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | cu autoamorsare |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






