Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31120
- Articol:A1657536
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncimea de submersie:8 m
- Capacitate:500 l/min
- Dimensiunea conductelor:50/50 mm
- Garanție:12 luni
- Motor:4-timpi
- Producător:Tolsen
- Putere:4000 W
- Putere maximă de aspirare:30 m
- Volumul motorului:212 cm3
- Arată toate specificatiile
3.882 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 731 Lei / lună |
407 Lei / lună |
299 Lei / lună |
245 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Capacitate | 500 l/min |
| Dimensiunea conductelor | 50/50 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Motor | 4-timpi |
| Producător | Tolsen |
| Putere | 4000 W |
| Putere maximă de aspirare | 30 m |
| Volumul motorului | 212 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







