Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30140
- Articol:A837723
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:8 m
- Calitatea apei:murdară
- Capacitate vas hidrofor:3.6 litri
- Consumul de combustibil:1.75 litri/h
- Debit maxim:48 m3/h
- Garanție:12 luni
- Greutate:31 kg
- Motor:4-timpi
- Producător:Ruris
- Putere maximă de aspirare:25 m
- Volumul motorului:212 cm3
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Calitatea apei | murdară |
| Capacitate vas hidrofor | 3.6 litri |
| Consumul de combustibil | 1.75 litri/h |
| Debit maxim | 48 m3/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 31 kg |
| Motor | 4-timpi |
| Producător | Ruris |
| Putere maximă de aspirare | 25 m |
| Volumul motorului | 212 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






