Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29922
- Articol:A1187577
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:8 m
- Calitatea apei:apa curată
- Capacitate vas hidrofor:3.6 litri
- Debit maxim:36 m3/h
- Dimensiune maximă a particulelor:4 mm
- Dimensiunea conductelor:50/50 mm
- Dimensiuni (ÎxLxA):405x385x480 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:25 kg
- Motor:4-timpi
- Producător:Fubag
- Putere:3800 W
- Putere maximă de aspirare:26 m
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Calitatea apei | apa curată |
| Capacitate vas hidrofor | 3.6 litri |
| Debit maxim | 36 m3/h |
| Dimensiune maximă a particulelor | 4 mm |
| Dimensiunea conductelor | 50/50 mm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 405x385x480 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 25 kg |
| Motor | 4-timpi |
| Producător | Fubag |
| Putere | 3800 W |
| Putere maximă de aspirare | 26 m |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






