Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29802
- Articol:A837711
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncimea de submersie:6 m
- Calitatea apei:apa curată
- Capacitate vas hidrofor:1.4 litri
- Debit maxim:13.98 m3/h
- Dimensiune maximă a particulelor:25 mm
- Dimensiuni (ÎxLxA):385х280х375 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:13 kg
- Motor:4-timpi racire cu aer
- Producător:AL-KO
- Putere:1200 W
- Putere maximă de aspirare:36 m
- Volumul motorului:97 cm3
- Arată toate specificatiile
4.790 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 902 Lei / lună |
502 Lei / lună |
369 Lei / lună |
303 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 6 m |
| Calitatea apei | apa curată |
| Capacitate vas hidrofor | 1.4 litri |
| Debit maxim | 13.98 m3/h |
| Dimensiune maximă a particulelor | 25 mm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 385х280х375 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 13 kg |
| Motor | 4-timpi racire cu aer |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 1200 W |
| Putere maximă de aspirare | 36 m |
| Volumul motorului | 97 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







