Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30609
- Articol:A1681002
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de submersie:9 m
- Capacitate vas hidrofor:24 l
- Dimensiuni:520x315x600 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:19.7 kg
- Lungime cablu:1.5 m
- Max. viteza:2850 rpm
- Producător:Micul Fermier
- Putere:750 W
- Putere maximă de aspirare:46 m
- Arată toate specificatiile
2.995 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 564 Lei / lună |
314 Lei / lună |
231 Lei / lună |
189 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de submersie | 9 m |
| Capacitate vas hidrofor | 24 l |
| Dimensiuni | 520x315x600 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 19.7 kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Max. viteza | 2850 rpm |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 750 W |
| Putere maximă de aspirare | 46 m |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






