Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30605
- Articol:A1681008
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de submersie:8 m
- Clasă de protecţie:IP44
- Debit maxim:2200 l/h
- Garanție:12 luni
- Max. viteza:286 rpm
- Producător:Micul Fermier
- Putere:370 W
- Putere maximă de aspirare:33 m
- Arată toate specificatiile
1.950 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 367 Lei / lună |
204 Lei / lună |
150 Lei / lună |
123 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Clasă de protecţie | IP44 |
| Debit maxim | 2200 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Max. viteza | 286 rpm |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 370 W |
| Putere maximă de aspirare | 33 m |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







