Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30608
- Articol:A1680999
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de submersie:24 m
- Capacitate vas hidrofor:24 l
- Debit maxim:2280 l/h
- Garanție:12 luni
- Greutate:30 kg
- Max. viteza:2900 rpm
- Producător:Micul Fermier
- Putere:750 W
- Putere maximă de aspirare:40 m
- Arată toate specificatiile
3.950 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 743 Lei / lună |
414 Lei / lună |
305 Lei / lună |
250 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de submersie | 24 m |
| Capacitate vas hidrofor | 24 l |
| Debit maxim | 2280 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 30 kg |
| Max. viteza | 2900 rpm |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 750 W |
| Putere maximă de aspirare | 40 m |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






