Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13155
- Articol:a22a1c89
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie :9 m
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :4.2 m3/h
- Lungimea cablului :1.5 m
- Putere maximă de aspirare :58 m
- Putere :1100 W
- Temperatura max. a lichidului :60 °C
- Tip instalare :de suprafaţă
- Tip pompă :hidrofor
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 9 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 4.2 m3/h |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Putere maximă de aspirare | 58 m |
| Putere | 1100 W |
| Temperatura max. a lichidului | 60 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | hidrofor |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
