Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13143
- Articol:f1314531
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie :3 m
- Calitatea apei :murdară
- Debit maxim :10.8 m3/h
- Dimensiune maximă a particulelor :20 mm
- Lungimea cablului :5 m
- Putere maximă de aspirare :6.5 m
- Putere :370 W
- Temperatura max. a lichidului :40 °C
- Tip instalare :submersibilă
- Tip pompă :de drenaj
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 3 m |
| Calitatea apei | murdară |
| Debit maxim | 10.8 m3/h |
| Dimensiune maximă a particulelor | 20 mm |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Putere maximă de aspirare | 6.5 m |
| Putere | 370 W |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
