Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13288
- Articol:7e8d8da1
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie :5 m
- Calitatea apei :murdară
- Debit maxim :9 m3/h
- Dimensiune maximă a particulelor :10 mm
- Dimensiuni (ÎxLxA) :273x167x167 mm
- Lungimea cablului :10 m
- Putere maximă de aspirare :7.6 m
- Putere :250 W
- Temperatura max. a lichidului :50 °C
- Tip instalare :de suprafaţă
- Tip pompă :de drenaj
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Calitatea apei | murdară |
| Debit maxim | 9 m3/h |
| Dimensiune maximă a particulelor | 10 mm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 273x167x167 mm |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Putere maximă de aspirare | 7.6 m |
| Putere | 250 W |
| Temperatura max. a lichidului | 50 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | de drenaj |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


