Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30165
- Articol:A603051
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:7.5 m
- Calitatea apei:murdară
- Capacitatea de pompare:283 l/min
- Dimensiune maximă a particulelor:20 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:7.8 kg
- Material carcasă:inox
- Producător:Graphite
- Putere:900 W
- Putere maximă de aspirare:7.5 m
- Sursa de alimentare:priza
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 7.5 m |
| Calitatea apei | murdară |
| Capacitatea de pompare | 283 l/min |
| Dimensiune maximă a particulelor | 20 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 7.8 kg |
| Material carcasă | inox |
| Producător | Graphite |
| Putere | 900 W |
| Putere maximă de aspirare | 7.5 m |
| Sursa de alimentare | priza |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





