Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32051
- Articol:A1686900
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea de pompare:25 l/min
- Diametrul conectorului:1 "
- Garanție:12 luni
- Lungimea cablului:8 m
- Producător:Wokin
- Putere:370 W
- Putere maximă de aspirare:17 m
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea de pompare | 25 l/min |
| Diametrul conectorului | 1 " |
| Garanție | 12 luni |
| Lungimea cablului | 8 m |
| Producător | Wokin |
| Putere | 370 W |
| Putere maximă de aspirare | 17 m |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa