Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31017
- Articol:A1041825
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea de pompare:14000 l/h
- Dimensiune maximă a particulelor:35 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.5 kg
- Lungimea cablului:10 m
- Producător:Tatta
- Putere:900 W
- Sursa de alimentare:priza
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tensiunea:230 V
- Tip instalare:submersibilă
- Tip pompă:de drenaj
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea de pompare | 14000 l/h |
| Dimensiune maximă a particulelor | 35 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.5 kg |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Producător | Tatta |
| Putere | 900 W |
| Sursa de alimentare | priza |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tensiunea | 230 V |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



