Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31020
- Articol:A1041876
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:28 m
- Debit maxim:1.5 m3/h
- Diametrul conectorului:1 "
- Garanție:12 luni
- Lungimea cablului:8 m
- Producător:Tatta
- Putere:750 W
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Tip pompă:de drenaj
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 28 m |
| Debit maxim | 1.5 m3/h |
| Diametrul conectorului | 1 " |
| Garanție | 12 luni |
| Lungimea cablului | 8 m |
| Producător | Tatta |
| Putere | 750 W |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






